Zapoznaj się z informacjami ogólnymi dotyczącymi BILETÓW:

Wszyscy zainteresowani (rodzice, znajomi, koleżanki, koledzy itp.) obejrzeniem GALI TAŃCA 2017 będą mogli nabyć bilety TYLKO W PRZEDPRZEDAŻY od 1 czerwca 2017r..
W dniu występu nie będzie można zakupić biletów (względy organizacyjne).
W związku z ograniczoną liczbą miejsc na Sali Operowej oraz doświadczeni poprzednimi latami informujemy, że w celu zapewnienia możliwości nabycia biletu dla rodziców przez każdego tancerza, jesteśmy zmuszeni WPROWADZIĆ OGRANICZENIA W LICZBIE ZAKUPU BILETÓW.
Jeden tancerz może zakupić maksymalnie DWA bilety oraz dokupić dla siebie jako osoby występującej JEDNĄ miejscówkę w specjalnej cenie (będzie wtedy możliwość, aby tancerze do momentu swojego występu przebywali z rodzicami na widowni i oglądali inne grupy. ). Jeśli chcą Państwo, aby dziecko oglądało galę przed swoim występem, oraz po nim, to należy dokupić bilet dla tancerza. W przeciwnym wypadku dziecko nie będzie miało możliwości oglądania występów swoich kolegów i koleżanek. Uwaga ! Nie ma możliwości wzięcia dziecka na kolana, by oglądało galę. 

OGRANICZENIE w liczbie zakupu biletów  obowiązuje do dnia 13.06. Od tego dnia nie gwarantujemy miejsc dla spóźnialskich.
Ogromna prośba do rodziców – nie czekajmy do ostatniego dnia z zakupem biletów
Cena biletów zależna jest od wybranego miejsca.
Bilety dla tancerzy są ze specjalnym rabatem i mają inną formę, niż bilety zwykłe.

UWAGA NR 1:  Do zakupu biletu przez system elektroniczny KONIECZNE jest podanie podczas rezerwacji indywidulanego KODU – NUMERU z karnetu tancerza UDS (6-cio cyfrowy numer znajduje się na każdej czarnej karcie, którą tancerze przynoszą na każde zajęcia do recepcji, przykładowy numer to:  003452, przy rezerwacji należy wpisać 4 ostatnie cyfry np. 3452).
WAŻNE!!! Indywidualny KOD – NUMER KARNETU tancerza może być użyty TYLKO RAZ podczas zakupu/rezerwacji  biletów.
Prosimy o uważne dokonywanie rezerwacji.

UWAGA NR 2: Do rezerwacji przez system elektroniczny należy dołączyć potwierdzenie przelewu zgodnie z podsumowaniem jakie pojawi się na końcu dokonywania rezerwacji.

UWAGA NR 3: Nie ma możliwości rezerwacji biletów w recepcji UDSu – w tym roku dostępna jest tylko rezerwacja elektroniczna. W UDSie można jedynie odebrać bilety z tej rezerwacji (po uprzednim ich opłaceniu w momencie dokonywania  rezerwacji).

UWAGA NR 4: Od 14 czerwca wszystkie niesprzedane bilety (jeśli takie zostaną) będą do dyspozycji wszystkich zainteresowanych zakupem większej ilości biletów  (niż wcześniej zakupione dwa bilety).

W przypadku osób nie posiadających karty UDS w celu nabycie BILETÓW prosimy o kontakt z recpecją UDSu.

Link do zakupu biletów: LINK DO ZAKUPU BILETÓW