W związku ze zbliżającymi się kilkoma ważnymi wydarzeniami w naszych kalendarzach (m. in. Święto Bożego Ciała, Otwarcie Ceremonii UEFA EURO U21 podczas której UDS ma zaszczyt wystąpić, Gala Tańca UDS)  informujemy że :
W dniu 13.06 (wtorek) 
na LSMach nie odbędą się zajęcia grup : J4 bis, J4, J3 i D4; 
w Olimpie nie odbędą się zajęcia grup: Jd bis, Dw
Obie recepcje w tym dniu pracują, mogą Państwo odbierać bilety na Galę Tańca.
W dniu 14.06 (środa)
na LSMach nie odbęda się zajęcia grup : K4, K8, J9;

w Olimpie nie odbędą się zajęcia grup: Zc, Jd, Dc, Db
Obie recepcje w tym dniu pracuję, mogą Państwo odbierać bilety na Galę Tańca.
15 czerwca (czwartek) to Święto Bożego Ciała, dzień ustawowo wolny, a zatem treningów nie ma i nie będą odrabiane. 
16 czerwca (piątek) – Ceremonia Otwarcia UEFA EURO U21
na LSMach nie odbędą się zajęcia grup K4 bis, J3;
w Olimpie nie odbędą się zajęcia grup reprezentacyjnych oraz Zc, Kc, Jc i Mz. 
19 czerwca (poniedziałek) Gala Tańca UDS – tego dnia wszystkie treningi są odwołane. 

TRENINGI TE ZOSTANĄ ODROBIONE w nadchodzący weekend 17-18.06 (lub zgodnie z ustaleniami już zostały przeniesione na wcześniejsza datę), a zatem wszystkie zajęcia odbędą się jeszcze przed Galą Tańca UDS (szczegółowe informacje odnośnie godzin zajęć otrzymają Państwo telefonicznie – recepcja na bieżąco będzie informowała o zmianach).
Jeśli mają Państwo wątpliwości CZY dziecko odrabia jakieś zajęcia lub KIEDY taki trening się odbędzie, zapraszamy do kontaktu z recepcją.

W piątek 16.06 obie recepcje będą NIECZYNNE.
W sobotę 17.06 będzie czynna jedynie recepcja w Olimpie. 

Po Gali Tańca UDS, treningi  będą odbywały się do 30 czerwca  (piątek) włącznie.
Informujemy, że już od początku czerwca będą bardzo rygorystycznie i dokładnie sprawdzane opłaty za zajęcia. Dotyczy to posiadania uaktualnionego karnetu. OSOBY BEZ AKTUALNEJ OPŁATY za ZAJĘCIA NIE ZOSTANĄ WPUSZCZONE NA SALĘ.
A dlaczego Panie z recepcji będą surowo przestrzegać tej zasady akurat teraz?
Chcemy uniknąć problemów związanych z wakacyjnym „poczerwcowym” upominaniu osób, które mają zaległości z okresu roku szkolnego.
Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że karnety naszych tancerzy kończą się w różnych terminach , przygotowaliśmy dla Was zatem małą „ściągawkę” co i jak. Prosimy zapoznać się z nią dokładnie.

***KARNET MAM WAŻNY DO 12 LIPCA, A ZAJĘCIA w UDSie SĄ JEDYNIE DO 30 CZERWCA. CO ZROBIĆ?
W dniu 1 lipca wszystkie karnety ulegają AUTOMATYCZNEMU zamrożeniu z uwzględnieniem pozostałej na nich liczby dni (nie liczby zajęć). Karnety zamrożone automatycznie rozpoczną swoją aktywność ponownie w nowym roku szkolnym OD RAZU od 1 września (np. jeśli karnet jest do 12 lipca, więc po zamrożeniu automatycznym od 1 do 12 lipca na  karnecie pozostaje 12 dni =  w nowym roku szkolnym Wasz karnet AUTOMATYCZNIE aktywuje się od razu od dnia 1 września i będzie ważny do 12 września).
***KARNET KOŃCZY MI SIĘ 12 CZERWCA, CHCĘ WYSTĄPIĆ NA GALI, ALE NIEDŁUGO PÓŹNIEJ WYJEŻDŻAM NA WAKACJE .CO ZROBIĆ?
Są dwa sposoby:
1. Opłacić jak zawsze pełny pakiet zajęć , a przed wyjazdem kartę zamrozić. Zamrożenie jest możliwe od 4 treningów , więc jeśli przynajmniej tyle zostaje ich na karcie, te lekcje które będą zawieszone, można odebrać w nowym roku szkolnym, a dokładnie we wrześniu.
Kartę można zamrozić mailowo pod adresem biuro.olimp@uds-taniec.pl lub biuro.lsm@uds-taniec.pl PRZED planowaną nieobecnością.
2. Zapłacić za pojedyncze lekcje, dokładnie  za tyle ile brakuje Wam do dnia wyjazdu . Każde zajęcia to koszt 25 zł , z tytułem „Pakiet LEKCJA, numerem karty uczestnika i datą zajęć” .
Informację o tym ILE DOKŁADNIE treningów pozostało Wam do wykorzystania możecie otrzymać w recepcji UDS.